Integrace cizinců - Mezinárodní den dětí

24. června 2009 v 19:07 |  Integrace cizinců - Integration of foreigners

Dne 23.6.2009 proběhla v KM Broučci další akce zaměřená na integraci rodin cizinců do české společnosti s názvem Mezinárodní den dětí.
Na akci přišly pouze české maminky, z řad cizinců se nikdo nedostavil.
Nabízené soutěže a hry pro děti na zahradě se z důvodu špatného počasí nekonaly. Děti ovšem čekala zajímavá maňásková pohádka, která se všem moc líbila.
Tato akce byla poslední z řady jednorázových aktivit pro cizince. V příštím školním roce nabízíme cizincům výuku českého jazyka.........................................................................................................................................................

On 23.6.2009 were in KM Broučci other actions aimed at integration of the families of foreigners into Czech society called the International Children's Day.

The action came only Czech mothers, among foreign nationals is no limit.

Offered competitions and games for children in the garden is because of bad weather did not. Children, however, waited pupets interesting story, which is all too pleased.

This action was the latest in a series of one-off activities for foreigners. In the next school year, we offer Czech language teaching to foreigners. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama