Slova nejsou důležitá - Words are not important

6. května 2009 v 18:39 |  Integrace cizinců - Integration of foreigners

Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti.

19.března v 9.30 proběhla v Broučkách další akce zaměřená na integraci cizinců do české společnosti Slova nejsou důležitá. Z řad cizinců se dostavila pouze jedna maminka s dítětem, původem z Polska. Ostatní cizinky, které jsme kontaktovaly pomocí letáčků, neměly o námi připravenou akci zájem. Program pro děti byl pestrý, zpívaly se lidové písničky s doprovodem hudebních nástrojů, a děti si také zatancovaly.

...........................................................................................................................................................

Supported by a grant from Iceland, Lichteinstein and Norway through the EEA FinancialMechanism and the Norwegian Financial Mechanism intermediated by the Civil Society Development Foundation (NROS)
On 19 March at 9.30 KM Broučci was in action other actions aimed at the integration of foreigners into Czech society Words are not important. From among the foreigners came, only one mother with a child, originally from Poland. Other foreign, we have contacted through flyers, not ready for us interested in action. Program for children has been varied, with the folk songs sung with the accompaniment of musical instruments, and children can also dance.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama