Všichni spolu

6. února 2009 v 17:51 |  Integrace cizinců - Integration of foreigners


Podpořeno grantem z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci Finančního mechanismu EHP a Norského finančního mechanismu prostřednictvím Nadace rozvoje občanské společnosti.
Dne 29.1.2009 proběhla v KM Broučci akce s názvem Všichni spolu. Byla to další akce pořádaná v rámci projektu SLOVA NEJSOU DŮLEŽITÁ II.

Z cizinek se na akci dostavily pouze 3 maminky ze smíšených manželství. Význam této akce je tedy spíš pro jejich děti, které si upevní český jazyk.

Program byl pestrý, děti zpívaly, cvičily a tancovaly. Pouze beseda o životě v cizích zemích opět neproběhla pro malý zájem maminek.

Doufáme, že při pořádání další akce v březnu budeme úspěšnější při oslovování cizinek, pro které by byly námi chystané akce přínosem.


..................................................................................................................................................

On 29.1.2009 KM Broučci was in action on All together. It was another event organized by the project is WORDS AREN'T IMPORTANT II.

For foreign women to the event arrived only 3 mothers of mixed marriages. The importance of this event is more for their children that strengthen Czech language.

The program was varied, the children sang, exercised, and dance. Only discussion about life in foreign countries, again not for a lack of interest mothers.

We hope that the holding of other events in March will be more successful in reaching foreign women, for that would benefit our forthcoming events.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama